Upravit stránku

Kariéra a spolupráce s námi

Staň se součástí špičkového týmu QSL. Náš tým se zabývá problematikou bezpečnosti, kvality, legality potravin a spotřebního zboží. Aktuálně rozšiřujeme tým a hledáme nové spolupracovníky na pozici:

Specialista pro značení a kontrolu etiket (potraviny, potravinové doplňky, aj.)

Hledáme posilu na pozici specialista pro kontrolu a značení výrobků.

Pracovní náplň:

  • Kontrola značení výrobků a jeho následnou opravu dle aktuálních předpisů EU, ČR a SK
  • Porovnání se stávající etiketou a provedení korektur dle platné legislativy
  • Tvorba etikety na základě technické specifikace
  • Poradenský servis (telefonické nebo elektronické konzultace)

Požadujeme:
Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání potravinářského zaměření, praxe v oboru výhodou
Znalost příslušné legislativy pro značení potravin a potravinových doplňků
Znalost Anglického a Německého jazyka výhodou
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
Dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:
Odpovídající finanční ohodnocení, vlastní organizaci práce a možnost dalšího vzdělání.

Pokud Vás zaujala naše nabídka neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@qualitysl.cz

Pokud nám zašlete svůj životopis, buďte si jisti, že s údaji zacházíme dle Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.