Upravit stránku

Neznalost zákona neomlouvá. A jako začínající podnikatelé jste povinni promítnout do své nabídky všechny aktuální legislativní předpisy. Orientovat se v zákoně a častých změnách však není jednoduché. A proto je tu naše společnost QSL, která Vám pomůže s dodržováním Vašich zákonných povinností. Zajistíme pro Vás všechny potřebné dokumenty, pomůžeme Vám prosadit se na trhu a provedeme všechny důležité kontroly ve Vašem podniku.

Poradíme Vám, co musíte ze zákona splnit, abyste mohli vyrábět své zboží a potraviny. Zajistíme veškeré procesní záležitosti, abyste neměli problém s inspekcí a neplatili žádné pokuty. Nebo například pomůžeme s návrhem obalu pro Váš nový výrobek včetně bezchybného značení dle zákonných norem. S uváděním privátních značek na tuzemském i zahraničním trhu máme značné zkušenosti, stejně jako máme desítky let praxe z retailu i státní sféry. Neváhejte a obraťte se na náš tým QSL.

Zavedení systému HACCP

Nabízíme komplexní poradenství v problematice HACCP a příslušných legislativních požadavků. Pomůžeme s potřebnými dokumenty a formuláři.

Značení výrobků

Zajistíme správné označování a veškeré testy a certifikáty potřebné k prodeji balených i nebalených potravin a spotřebního zboží.

Obalový design

Navrhneme originální vzhled Vašich produktů, které upoutají pozornost Vašich spotřebitelů. Zajistíme i kompletní tvorbu privátní značky.

Státní inspekce

Zanalyzujeme výsledky auditů, pomůžeme realizovat nápravná opatření, zaškolíme Vaše zaměstnance a zastoupíme Vás při jednání s úřady a veřejnými médii.

Se značením výrobků a dalšími službami pomáháme celé řadě firem. Přidáte se?

Co o nás řekli naši klienti

Pokud budujete značku a chcete dosáhnout dlouhodobého úspěchu na trhu, pak je dodržování předpisů nezbytné. V rámci spolupráce s QSL jsme se mohli spolehnout na kompletní servis v oblasti nastavení pravidel při výrobě, označování výrobků, certifikátů atd. V rámci spolupráce oceňuji rychlost reakce a zkušenosti z oboru.

Jakub Johanides, owner of Colt Brew

Pro začínajícího výrobce potravin je velmi důležité najít silného partnera, který by mu pomohl s tvorbou veškeré dokumentace. Sami se pak můžeme soustředit na výrobu a ne na administrativu. Společnost QSL pro nás velmi rychle a odborně vypracovala kompletní dokumentaci pro výrobu včetně HACCP a sanitačního a provozního řádu. S jejich přístupem jsme byli nad míru spokojeni.

Kristýna Šťastná, goat farm Úvalno