Upravit stránku

Seznamte se s novinkou pro kontrolu hygieny v tuzemských potravinářských provozech. Biofinder, jak název napovídá, funguje jako „vyhledávač" biologických filmů. Odhalí škodlivé mikroorganismy i tam, kde prostá vizuální kontrola selhává. Jde o produkt španělského výrobce ITRAM HIGIENE a v domovském Španělsku již stihl vyhrát cenu pro nejlepší vynálezy roku PREMIS INNOVACAT 2014.

Biofinder najde škodlivé mikroorganismy na jakémkoli povrchu

Princip Biofinderu lze vysvětlit ve třech větách. Je to roztok, který ze vzdálenosti 10 až 15 cm nanesete rozprašovačem na zkoumaný povrch. Pokud nezačne roztok reagovat, je nález negativní a danou plochu můžete považovat za čistou. Pokud naopak začne pěnit (přičemž silná kontaminace se projeví do 10 vteřin), znamená to, že povrch může být kontaminován mikroorganismy Listeria monocytogenes, Salmonella spp., Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Cronobacter sakazakii aj ., které mohou vyvolat závažná onemocnění. Tímto způsobem můžete provádět kontrolu nádobí, příborů, výlevek, podlah, stolů, pultů a dalších povrchů, které přicházejí do styku s potravinami. Reakce roztoku zůstává dobře viditelná minimálně 10 minut po aplikaci, proto lze s jeho pomocí snadno provést kontrolu i velkých ploch.

Představujeme Vám Biofinder

  • Unikátní nástroj pro kontrolu hygieny v potravinářství.
  • Zjištění mikrobiální kontaminace do 30 vteřin.
  • Plně funkční na jakémkoli povrchu.
  • Vhodné i pro rozsáhlé plochy.
  • Snadno a rychle ověříte hygienický stav ve svém provozu.

Ideální nástroj pro restaurace, výrobce i prodejce potravin

Pomocí Biofinderu snadno a kdykoli ověříte úroveň hygieny ve svém provozu bez investic do drahých systémů a specialistů. Proto jde o skvělý produkt pro restaurace, jídelny, prodejny potravin, supermarkety i všechny společnosti, které se zabývají potravinářskou výrobou. Biofinder byl v ČR úspěšně otestován a uveden na trh ve spolupráci s VŠCHT Praha a společností BlaVo Chemicals. V současné době ho již dodáváme zákazníkům v potravinářském průmyslu.

Co o nás řekli naši klienti

Přípravek Biofinder používáme více než rok. Díky němu můžeme velmi účinně a rychle zkontrolovat hygienický standard v našich provozovnách.

Ladislav Francouz, Maso Francouz butchery owner

Jako výrobci podlahových systémů pro potravinářský průmysl máme zájem na tom, abychom vždy pracovali jen s materiály, které splňují i ty nejvyšší hygienické standardy. Díky Biofinderu si můžeme být jistí, že tomu tak skutečně je. Je to náš užitečný a účinný pomocník.

Martin Pluhar, product manager, ACO Industries k.s.

Dodržování hygienických standardů je pro nás prioritou číslo jedna. Velmi rádi jsme vyzkoušeli novinku na našem trhu - přípravek Biofinder. Biofinder je rychlý pomocník v naší kontrolní činnosti a používáme ho více než rok.

Zdeněk Březina, Maintenance Manager, KFC

Biofinder používá řada firem. Přidáte se?

Ravy
KFC
Lahůdky Palma
řeznictví a uzenářství Francouz
ACO