Upravit stránku
I v letošním roce QSL patří ke sponzorům IFS Konference o bezpečnosti potravin

Naše společnost QSL si zakládá na komplexním servisu v oblasti kvality, bezpečnosti a legality potravin a spotřebního zboží. Našim specialistům neunikne žádná novinka a své znalosti neustále zdokonalují formou dalšího vzdělávání. Díky tomu můžeme svým klientům poskytnout tu nejvyšší možnou péči. Máme tedy radost, že i letos se podílíme na konání IFS konference o bezpečnosti potravin a stali jsme se jedním ze sponzorů. 

IFS (International Featured Standards) spravuje 8 mezinárodně uznávaných standardů bezpečnosti a kvality potravin, výrobků a služeb. V tomto ročníku konference se můžete těšit na 17 vystupujících z řad odborníků, včetně zahraničních hostů. Pan Stephan Tromp z IFS Managementu GmbH vysvětlí „Jak normy IFS pomáhají rozvíjet přes 25.000 společností ve 104 zemích?“ a pan David Psomiadis, PhD. ze společnosti Imprint Analytics GmbH přednese svůj blok s názvem „Pokročilé možnosti testování autenticity potravin jako nástroj v plánech prevence falšování potravin. Během konference určitě navštivte také náš stánek, kde se mimo jiné dozvíte více o unikátním přípravku BioFinder a enzymatických čisticích prostředcích.

4. ročník IFS Konference o bezpečnosti potravin se uskuteční 31. října 2019 v Konferenčním sále firmy OKsystem , adresa: Na Pankráci 125, Praha. Registrovat se můžete od 8,30 hod. a program začíná přesně v 9,00 hod.

Všichni jste vítáni a už se nemůžeme dočkat na Vaše dotazy z oblasti bezpečnosti, kvality a legislativy potravin.

Tým QSL